Zapraszamy na bezpłatne Śniadanie w chmurze, które będzie miało miejsce we wtorek 25 kwietnia 2017, godz 9:00-12:00 Hotel Altus Prestige ul. Uniwersytecka 13 w Katowicach

Tematem śniadania będzie zmniejszenie liczby “pustych gabinetów” (sytuacja umówionej wizyty na którą pacjent nie przyszedł), wyprzedzenie konkurencji dzięki lepszej obsłudze oraz wymiana informacji pomiędzy placówkami.

Zapraszamy do dyskusji o nowych technologiach w placówkach medycznych dyrektorów placówek, osoby odpowiedzialne za usprawnienie procesów rejestracji pacjentów, osoby odpowiedzialne za przepływ informacji o pacjentach, lekarzach i dostępności usług pomiędzy placówkami.

W czasie prelekcji przedstawimy przykłady z życia placówek medycznych działających na naszym rynku.

Spotkanie ma niezobowiązującą i kameralna atmosferę, dla każdego uczestnika przewidzieliśmy welcome pack’i, ciepłą kawę lub herbatę i tzw. finger foods.

Więcej informacji oraz możliwość rejestracji na stronie:

Tomasz Paprocki i Dariusz Tybinkowski