Zdrowie i medycyna – wyzwania przyszłości

Jubileuszowa Międzynarodowa Konferencja
z okazji 20-lecia Polskiego Stowarzyszenia Dyrektorów Szpitali “Dylematy Medyczne XXI wieku”,
15 listopada 2013, Kraków

Organizator: Polskie Stowarzyszenie Dyrektorów Szpitali, Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego

Współpraca: European Association of Hospital ManagersSzanowni Państwo !

W imieniu Polskiego Stowarzyszenia Dyrektorów Szpitali dziękuję za udział w jubileuszowej konferencji dla menadżerów służby zdrowia, dyrektorów szpitali oraz kadry zarządzającej placówkami medycznymi.Międzynarodowa Konferencja “Zdrowie i medycyna – wyzwania przyszłości”, organizowana została we współpracy z European Association of Hospital Managers. Konferencja odbyła się 15 listopada 2013 roku w Krakowie w Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego. Była okazją do integracji środowiska menadżerów i kadry zarządzającej oraz podsumowania 20-lecia działalności naszego stowarzyszenia w latach 1993-2013.

Łączę wyrazy szacunku,

Prof. nadzw. dr hab. med. Mieczysław Pasowicz