28 Kongres EAHM
European Association of Hospitals Managers

O Konferencji

Od 11 do 14 września 2019 r. Ghent będzie miejscem, w którym wszyscy europejscy dyrektorzy szpitali będą mogli rozwijać wizjonerskie spojrzenie na swoją codzienną pracę, osiągać doskonałość, zachować otwartość umysłu, śledzić innowacje w sektorach i rozszerzać znajomości.

Jednym z największych wyzwań stojących obecnie przed sektorem opieki zdrowotnej jest brak zasobów w zakresie personelu, pieniędzy i sprzętu. Jak wiemy, skutkuje to nieefektywnością i niewystarczającą opieką nad pacjentem. W tym właśnie tkwi rola CHG-MERIDIAN. Rozwiązanie pomaga instytucjom opieki zdrowotnej pozyskać technologię medyczną wraz z przyszłym budżetem.

Aby dowiedzieć się więcej o rozwiązaniach technologicznych w dziedzinie opieki zdrowotnej i podjąć pierwsze kroki w kierunku poprawy opieki nad pacjentem odwiedź tegoroczny 28 Kongres EAHM w Ghent w dniach 11-14 września 2019r. Podczas kongresu odwiedzisz Centrum Psychiatrii Sądowej w Ghent, Akademię Orsi oraz belgijskie szpitale. Dowiesz się więcej na temat Big Data & Digital Health, finansów & Health Economics, zarządzania zdrowiem, etyki, inteligentnych budynków i logistyki, innowacji i technologii czy architektury leczniczej. Nie czekaj! Zapisz się już dziś.

Polskie Stowarzyszenie Dyrektorów Szpitali gorąco poleca wspólny wyjazd na kongres. Jeśli jesteś zainteresowany wypełnij formularz w tym miejscu. (https://eahm-ghent2019.eventsite.be/)

O czym jest kongres EAHM 2019?

DANNY HAVENITH, przewodniczący kongresu EAHM Congress 2019 podsumowuje wyjątkowe doświadczenie, które zamierzasz odkryć na temat odnowionej koncepcji.

PAUL D’OTREPPE, prezes Belgijskiego Stowarzyszenia Menedżerów Szpitali, podsumowuje 6 tematów, które zostaną poruszone podczas kongresu.

PASCAL VERDONCK, przewodniczący Komitetu Naukowego ds. wdrażania przemysłu 4.0 w szpitalach.

WIM ALLEMEERSCH, członek zarządu BVZD/ADBH.

GILBERT BEJJANI, członek zarządu BVZD/ADBH.

Zapisy na konferencję

Imię i nazwisko: