Polskie Stowarzyszenie Dyrektorów Szpitali

Nasze Działania i Wizja

Założone w 1993 roku, Polskie Stowarzyszenie Dyrektorów Szpitali odgrywa kluczową rolę w kształtowaniu sektora opieki zdrowotnej w Polsce. Jesteśmy dumni z naszego wkładu w dialog narodowy, co rozpoczęliśmy od pierwszych dni naszej działalności, przedstawiając stanowiska do Ministerstwa Zdrowia. Zaangażowanie w patronowanie konferencji i organizowanie własnych wydarzeń pozwala nam na wymianę doświadczeń i promowanie najlepszych praktyk w zarządzaniu szpitalami.

Nasza współpraca na arenie międzynarodowej, szczególnie z Europejskim Stowarzyszeniem Dyrektorów Szpitali (EAHM), umożliwia dzielenie się wiedzą i doświadczeniami na szeroką skalę. Organizowane przez nas spotkania i konferencje w różnych miastach Polski są platformą do dyskusji i wspólnego rozwoju.

Jedną z naszych kluczowych działań jest analiza i porównanie zmian systemowych w służbie zdrowia na poziomie krajowym i europejskim. To pozwala nam na bieżąco adaptować najlepsze rozwiązania, wspierając rozwój i efektywność polskich szpitali.

Zapraszamy dołączających do nas dyrektorów szpitali, by wspólnie tworzyć przyszłość polskiego sektora opieki zdrowotnej. Nasze Stowarzyszenie to nie tylko platforma wymiany doświadczeń, ale też źródło wsparcia, inspiracji i dążenia do doskonałości w zarządzaniu placówkami medycznymi.

media o nas

Napisali o nas

• Hospital Management in Europe; 2nd edition; July 2021 …czytaj
  • VIP wydanie specjalnePrzede wszystkim pacjent, 2009 …czytaj